XXVIII Niedziela Zwykła- Ogłoszenia

1. Dzisiaj po Mszach św. zmiana tajemnic różańcowych. Składka na cele budowlane. Za wasze ofiary składamy serdeczne „Bóg zapłać”.

2. Przeżywamy XIX Dzień Papieski. Przed kościołem zbiórka do puszek na Fundacje „Dzieło Nowego Tysiąclecia”.

3. W poniedziałek Święto Edukacji Narodowej i Dzień Nauczyciela, pamiętajmy w naszej modlitwie o nauczycielach i wychowawcach.

4. We wtorek wspomnienie św. Teresy od Jezusa.

5. W środę wspomnienie św. Jadwigi Śląskiej.

6. W czwartek wspomnienie św. Ignacego Antiocheńskiego.

7. W piątek święto św. Łukasza, w modlitwach pamiętajmy o pracownikach Służby Zdrowia. Od tego tygodnia adoracja od 16:00 do 21:00- na czas zimowy, do odwołania.

8. W sobotę od 16:30 nabożeństwo do Św. Ojca Pio. Po Mszy Św. różaniec.

9. W niedzielę będziemy przeżywać Światowy Dzień Misyjny. Składka na misje.

10. Serdecznie zapraszamy do nabywania prasy katolickiej. Są również do nabycia Kalendarze Rolnicze w cenie 22 zł.

11. Można w zakrystii składać kartki z wypominkami za duszami naszych bliskich zmarłych. Prosimy o odróżnianie listopadowych od rocznych!

12. Spotkania: We wtorek po Mszy św. kandydaci na ministrantów, o 19:00 lektorzy. W czwartek o 16:00 Krąg Misyjny. W piątek młodzież o 19:00. W sobotę o 9:00 DSM. o 10:00 schola.

13. Składamy serdeczne „Bóg zapłać” za ofiary złożone na kościół: Z Posadowej: Krystynie i Stanisławowi, Adamowi. Z Mogilna: Krystynie i Jerzemu, Marii i Wiesławowi. Z Koniuszowej: Adamowi.

14. W tym tygodniu pracowali, lub złożyli ofiarę zamiast pracy: Andrzej, Ryszard, Józef, Marcin, Dominik, Lucyna, Sylwester, Kazimierz, Zofia, Marek, Jacek, Jan, Stanisław, Rafał, Hubert, Jerzy, Józef, Stanisław, Paweł, Łukasz, Zenon i Maria. Składamy im „Bóg zapłać”.

15. Na ten tydzień do pracy jest zaproszony:

Poniedziałek: Aleksander, Marek, Maria, Józef, Grzegorz i Ryszard.
Wtorek: Stanisław, Franciszek, Krzysztof, Dariusz, Leokadia i Andrzej.
Środa: Bogdan, Jan, Leszek, Piotr, Wojciech i Stanisław.
Czwartek: Mirosław, Marek, Jacek, Jan, Tomasz i Paweł.
Piątek: Tomasz, Józef, Jerzy, Marian, Jan, Edyta.

16. W poniedziałek o 8:00 Msza św. dla Szkoły w Mogilnie z okazji święta patrona bł. Ks. Jerzego Popiełuszki. Serdecznie zapraszamy wszystkich do uczestnictwa w tej uroczystości.

17. Od 14 października w kościele kolejowym w Nowym Sączu o 18:00 organizowane jest Seminarium Odnowy Wiary.

18. W przyszłą niedzielę w bazylice w Nowym Sączu o 14:00 Msza św. w intencji rodziców, którzy utracili dzieci, a później symboliczny pochówek na cmentarzu w specjalnym grobie.

19. Serdecznie zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z pierwszego występu nowo powstałej Scholi Parafialnej pod przewodnictwem ks. Damiana Siciarza.