XX Niedziela Zwykła- Ogłoszenia

1.  Dzisiejsza składka przeznaczona jest na Uniwersytet Jana Pawła II w Krakowie i Tarnowie.

2. We wtorek wspomnienie św. Bernarda.

3. W środę wspomnienie św. Piusa X, papieża. O 17:30 różaniec papieski i nowenna do MBNP.

4. W czwartek wspomnienie NMP Królowej.

5. W piątek od 17:00 do 22:00 adoracja Najświętszego Sakramentu.

6. W sobotę święto św. Bartłomieja Apostoła.

7. Bóg zapłać za ofiary na kościół: Z Posadowej: Danucie i Stanisławowi, Zofii i Janowi, Elżbiecie i Łukaszowi. Z Mogilna: Agacie i Jerzemu. Z Koniuszowej: Agacie i Andrzejowi, Barbarze i Gerardowi i pewnej rodzinie.

8. W tym tygodniu przy kościele pracowali, lub złożyli ofiarę zamiast pracy: Sławomir, Tadeusz, Stanisław, Krzysztof, Robert, Maria, Anna, Stanisław, Franciszek, Stanisław, Witold, Piotr, Edward, Antoni, Krzysztof, Dariusz, Łukasz, Marek, Dariusz, Marcin, Jan, Łukasz, Ryszard, Grażyna, Stanisław, Jan, Maria, Zofia, Józef, Janusz, Daniel, Marcin, Stanisław, Andrzej i Stanisław. Składamy im serdeczne „Bóg zapłać”.

9. Na ten tydzień zapraszamy:

Poniedziałek: Janusza, Krzysztofa, Mariusza, Józefa, Pawła i Marię.

Wtorek: Zdzisława, Teresę, Helenę, Andrzeja, Marię i Roberta.

Środa: Gustawa, Andrzeja, Krzysztofa, Tadeusza, Wiesława i Jerzego.

Czwartek: Bogdana, Jana, Wandę, Stanisława, Alojzego i Zbigniewa.

Piątek: Zbigniewa, Kazimierza, Mateusza, Stanisławę, Jerzego i Helenę.

10. Wyjazd do Częstochowy na powitanie pielgrzymów w niedzielę o 6:00 z parkingu przy kościele. Jeżeli są jeszcze osoby chętne na wyjazd prosimy zgłaszać się najpóźniej do wtorku.

11. Wójt Gminy Korzenna serdecznie zaprasza na Gminne Dożynki, które odbędą się w najbliższą niedzielę (25.08.2019). O 14:00 uroczysta Msza św. na ołtarzu polowym przy Dworze w Korzennej.

12. Dzisiaj o godz. 14:00 przy szkole na Jamnicy wyruszy Droga Krzyżowa na Jamnicę w intencji osób uzależnionych od alkoholu i ich rodzin.