XV Niedziela Zwykła-Ogłoszenia

1. Dzisiaj składka budowlana po mszach zmiana tajemnic różańcowych.

2. W poniedziałek wspomnienie św. Bonawentury.

3. We wtorek wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Góry Karmel.

4. W środę o 1730 różaniec papieski i nowenna do M.B.N.P.

5. W czwartek wspomnienie św. Szymona z Lipnicy.

6. W piątek od 1700 adoracja Najświętszego Sakramentu.

7. W sobotę od 1700 nabożeństwo do Św. Ojca Pio.

8. W przyszłą niedzielę składka na WSD w Tarnowie. Po Mszach św. poświęcenie pojazdów z okazji zbliżającego się wspomnienia św. Krzysztofa, patrona kierowców. Kierowcy będą mogli złożyć ofiary do puszek jako wyraz wdzięczności za opiekę Patrona w czasie jazdy. Ofiary te są przeznaczone na zakup środków transportu dla misjonarzy.

9. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej.

10. Serdecznie dziękujemy za ofiary na kościół: Z Posadowej: Dawidowi, Grażynie i Andrzejowi. Z Mogilna: Józefie i pewnej rodzinie.

11. W tym tygodniu przy kościele pracowali, lub złożyli ofiarę: Krzysztof, Grzegorz, Wiktoria, Grzegorz, Marcin, Jacek, Konrad, Rafał, Jan, Stanisław, Jakub, Elżbieta, Franciszek, Czesław, Andrzej, Józef, Tadeusz, Józef, Antoni, Stanisław, Rafał, Stanisław, Adam, Stanisław i Marek. Składamy im serdeczne „Bóg zapłać”.

12. Na ten tydzień zapraszamy:

Poniedziałek: Stanisława, Marię, Stanisława, Kamila, Stefana i Antoniego.

Wtorek: Krzysztofa, Roberta, Jana, Stanisława, Marcina i Władysława .

Środa: Józefa, Zbigniewa, Antoniego, Józefa, Piotra i Stanisława.

Czwartek: Marię, Andrzeja, Józefa, Jacka, Edwarda i Łukasza.

Piątek: Stanisława. POSADOWA CENTRUM: Stanisława, Wiesława, Wojciecha, Piotra i Jana.

13. We wtorek o 1800 w Urzędzie Gminy w Korzennej spotkanie informacyjne na temat paneli fotowoltaicznych. Więcej informacji na plakatach.