XIII Niedziela Zwykła-Ogłoszenia

1.W poniedziałek Uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła. Msze św. o godz. 630, 900, i 1800. Składa w tym dniu przeznaczona jest do dyspozycji Ojca św. Mimo uroczystość nie ma obowiązku uczestniczenia w Mszy św.

2.W środę o 1730 różaniec papieski i nowenna do MBNP.

3.W czwartek święto Najświętszej Maryi Panny Tuchowskiej.

4.W piątek święto św. Tomasza, Apostoła. O 1700 adoracja.

5.W sobotę od godz. 1700 nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi.

6.Przyszła niedziela puszka dla ks. Pawła.

7.W tym tygodniu przypadają I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca z tradycyjnymi nabożeństwami.

8.W piątek od godz. 1300 wyjazd do chorych.

9.Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej.

10.Dziękujemy dzieciom z klas III za ofiary na misje.

11.Składamy serdeczne „Bóg zapłać” tym, którzy złożyli ofiary na kościół: Z Posadowej: Krystyna i Andrzej Ogorzałek, Helena i Krzysztof Kita, Helena i Karol Sułowicz. Z Koniuszowej: Małgorzata i Józef Bugara, Lucyna i Hieronim Kiełbasa, Barbara Konicka, Anna i Mariusz Dwojak, Irena i Kazimierz Stasianek. Z kl. III Tomasz Szlag, Julia Szlag.

12.W tym tygodniu przy kościele pracowali, lub złożyli ofiarę: Maria Gągola, Janusz Poręba, Tomasz Bielak, Krzysztof Gargula, Tadeusz Łęczycki, Jerzy Głód, Bogdan Michalik, Jan Kiełbasa, Wanda Kiełbasa, Kazimierz Głód, Kazimierz Stasianek i Józef Bugara. Składamy im  serdeczne „Bóg Zapłać”.

13.Na ten tydzień do pracy jest zaproszony:

Poniedziałek: Stefan Sikoń, Kazimierz Pach, Józef Bugara, Józef Jeliński, Franciszek Kasprzyk i Andrzej Bugara.
Wtorek: Marian Sierotowicz, Krzysztof Sierotowicz, Tomasz Sierotowicz, Kazimierz Gargula, Michał Kędra i Ryszard Bugara.
Środa: Jerzy Gargula, Leszek Gondek, Stanisław Gągor, Sebastian Kasprzyk, Łukasz Bacia i Józef Bochenek.
Czwartek: Ryszard Bochenek, Jan Waz, Józef Zwolenik, Piotr Kożuch, Krzysztof Pach i Paweł Dominik.
Piątek: Franciszek Kożuch, Ferdynand Kożuch, Tomasz Kożuch, Tadeusz Wastag, Maria Hatlaś i Jacek Fornagiel.

14.W Grybowie, na ul. Kościuszki 2 został otwarty nowy Ośrodek Pomocy Psychologicznej i Psychoterapeutycznej. Więcej informacji pod chórem.

15.Zapraszamy młodzież do zgłoszeń uczestnictwa w Saletyńskim Spotkaniu Młodych w Dębowcu.

16.W miesiącu lipcu będą odprawiane poza parafią Msze św. gregoriańskie za: +  Józefę Kitę, + Alfredę Kociołek, + Marię Płusa i + Władysławę Bugarę, wydzielone z Mszy św.  zamawianych w czasie pogrzebu.