VI Niedziela Zwykła- Ogłoszenia

1. Dzisiaj składka na Seminarium Duchowne w Tarnowie.

2. Przeżywając nabożeństwo czterdziestogodzinne prośmy o dobre przeżycie Wielkiego Postu. Adoracja między mszami i popołudniu od godz. 15:00.

3. W środę o 16:30 różaniec papieski i nowenna do MBNP.

4. W piątek od 16:00 Adoracja Najświętszego Sakramentu.

5. W sobotę Święto Katedry Św. Piotra Apostoła.

6. W przyszłą niedzielę rozpoczniemy rekolekcje wielkopostne, które poprowadzi ks. Jakub Jasiak posługujący w parafii Dobra. Módlmy się o ich głębokie przeżycie dla całej parafii.

7. Biskup zachęca do wpłacania 1% na Caritas Tarnowski. Pod chórem są ulotki z numerem KRS-u.

8. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej (niedziela, gość niedzielny itp) Dla dzieci jest nowy Mały Gość Niedzielny.

9. Spotkania: We wtorek po Mszy św. wieczornej nowi kandydaci na ministrantów. W środę po Mszy św. ministranci i aspiranci. W czwartek o 16:00 Krąg Misyjny, po Mszy św. lektorzy. W piątek o 19:00 spotkanie grupy młodzieżowej. W sobotę o 9:00 O 10:00 schola.

10. Składamy serdeczne „Bóg zapłać” za ofiary na kościół: Z Koniuszowej: Stanisława, Maria i Robert, Agata i Daniel. Z Mogilna: Teresa, Teresa i Jan, Natalia i Marcin, Józef, Bogumiła i Krzysztof, Barbara i Czesław. Ofiarę zamiast pracy złożył Marian.

11. Siostry Dominikanki z Krużlowej prowadzą rekrutacje do przedszkola na rok 2020/2021.

12. Dziękujemy wszystkim, którzy wpierają wakacyjną pielgrzymkę młodzieży nabywając lub piekąc pyszne pączki. Dziękujemy również Panu Jackowi za ofiarowanie opakowań.:)