Uroczystość Chrystusa Króla- Ogłoszenia

Dzisiejsza niedziela- SYNODALNA, Uroczystość Jezusa Chrystusa, Króla Wszechświata.

1. Dzisiaj przypada Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata. Dzisiaj za odmówienie Litanii do Serca Pana Jezusa i Aktu Poświęcenia się Bożemu Sercu i wypełnienie pozostałych warunków można zyskać odpust zupełny.

2. W środę o 17:00 nowenna do MBNP.

3. W piątek od 16:00 do 21:00 adoracja Najświętszego Sakramentu.

4. W sobotę Święto Św. Andrzeja Apostoła. W Siedlcach odpust. Suma o godz. 11:00.

5. Najbliższa niedziela to Pierwsza Niedziela Adwentu. Rozpoczniemy Nowy Rok Liturgiczny. Puszka dla ks. Pawła.

6. Zachęcamy do zakupu czasopism religijnych: Gościa Niedzielnego (cena: 6zł), Małego Gościa Niedzielnego dla dzieci itd. Jako dodatek jest lampion na roraty.

7. Spotkania: We wtorek po Mszy św. ministranci i aspiranci, o 19:00 lektorzy. W piątek o godz. 19:00 grupa młodzieżowa. W sobotę o 8:00 schola, o 9:00 DSM.

8. Składamy serdeczne „Bóg Zapłać” za ofiarę na kościół: Z Posadowej: Dorocie i Janowi, Adamowi, Zofii i Andrzejowi, Helenie i Józefowi, Marii, Barbarze i Bolesławowi, Barbarze i Dariuszowi, Barbarze i Wiesławowi, Irenie i Marianowi. Z Mogilna: Marii i Leszkowi, Marii i Stanisławowi, Małgorzacie z rodziną, Alicji i Edwardowi, Marianowi i Andrzejowi, Agnieszce i Piotrowi,  Marii i Stanisławowi, Elżbiecie, Elżbiecie i Bogdanowi, Barbarze, Henrykowi i Stanisławowi,  Agnieszce i Markowi, Marii i Janowi, Marii i Kazimierzowi, Marcinowi. Z Koniuszowej: Barbarze i Hubertowi z mamą, Elżbiecie i Tadeuszowi, Wandzie i Helenie, Helenie i Janowi, Zofii i Julianowi, Janinie i Kazimierzowi, Krystynie i Gerardowi, Janinie, Marianowi, Marii i Władysławowi, Halinie i Franciszkowi, Barbarze i Janowi, Marii i Józefowi, Teresie i Janowi.

9. W tym tygodniu pracowali, lub złożyli ofiarę zamiast pracy: Krzysztof, Daniel, Robert, Mariusz, Józef, Wiesław, Jan, Helena, Małgorzata, Piotr, Bernard, Leszek, Wiesław, Zbigniew. Serdecznie im dziękujemy.

10. Na ten tydzień do pracy jest zaproszony(a):

Wtorek: Mieczysław, Andrzej, Anna, Józef, Bogdan i Tobiasz.

Środa: Marian, Edward, Stanisław, Franciszek, Krzysztof i Paweł.

Czwartek: Kazimierz, Stanisław, Eugeniusz, Maria, Adam i Paweł.

Piątek: Jerzy, Dariusz, Władysław, Wojciech, Ryszard i Stanisław.

11. W sobotę (30.11) rozpoczniemy roznoszenie opłatków na stół wigilijny. Prosimy o życzliwe przyjęcie dzieci i młodzieży. Ofiary będą przeznaczone na pomoc misjonarzom.

12. W sobotę odbędzie się zabawa andrzejkowa dla dzieci i młodzieży z grup parafialnych. Od 16:00 do 18:00 dla kl. I do VI, o 19:00 nabożeństwo w kościele, a następnie zabawa dla młodzieży.

13. W przyszłą niedziele młodzież będzie rozprowadzać własnoręcznie robione kartki świąteczne.

14. W miesiącu grudniu będą odprawiane poza parafią Msze św. gregoriańskie za + Marcina Konickiego, + Tadeusza Talarczyka, + Edwarda Bugarę. Na prośbę rodziny śp. Roberta Jeleńskiego, zostały przekazane msze na dwie gregorianki i 45 intencji księżom z rodziny, Stanisławowi i Wiesławowi Kantorom. Jedna z gregorianek rozpoczęła się 15 listopada.

15. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z przyjęcia nowych członków do grona aspirantów.