NIEDZIELA ŚWIĘTEJ RODZINY JEZUSA, MARYI I JÓZEFA

1.Jutro o 1600 zakończenie Starego Roku.

2.We wtorek Nowy Rok, Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi. Msze św. o godz. 700, 900, 1100 i 1600.

3.W środę wspomnienie św. Bazylego Wielkiego i Grzegorza z Nazjanzu. O 1630 różaniec papieski i nowenna do MBNP.

5.W piątek od 1600 Na Msze św. wieczorną zapraszamy młodzież z kl. III gimnazjum i VIII z rodzicami. O godzinie 2015 Msza Święta.

5.W niedzielę Uroczystość Objawienia Pańskiego –Trzech Króli. Na Mszach św. poświęcenie złota, kadzidła i kredy. Dzień 6 stycznia jest to Diecezjalny Dzień Misyjny. Składka przeznaczona na cele misyjne.

6.W przyszłą niedzielę zbiórka do puszek dla ks. Pawła.

7.W tym tygodniu przypada I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca z tradycyjnymi nabożeństwami. Wyjazd do chorych w piątek od 1330. W sobotę od 1600 nabożeństwo do Matki Bożej.

8.Serdecznie dziękujemy za przyjęcie Kolędników Misyjnych. Została zebrana kwota 4 tyś zł.

9.Składamy serdeczne „Bóg zapłać” za ofiary złożone na kościół: Z Mogilna: Barbarze i Piotrowi, Marii, Krystynie i Jerzemu. Z Koniuszowej: Zofii i Piotrowi, Sabinie i Krzysztofowi, Krystynie i Dariuszowi, Feliksowi, Franciszkowi, Dorocie i Jerzemu, Michalinie i Czesławowi i trzem rodzinom. Ofiarę zamiast pracy złożyli: Szczepan, Jerzy, Jan.

10.Wójt Gminy Korzenna zaprasza na koncert kolęd w wykonaniu sióstr Szafrańskich, który odbędzie się dzisiaj o godz. 1700 w kościele w Korzennej. W przyszłą niedzielę – 6 stycznia Koncert Kolęd, który odbędzie się - o godz. 1700 w kościele w Siedlcach. W ramach koncertu wystąpią: orkiestra, chóry  i zespoły regionalne. Serdecznie zapraszamy.

11.W miesiącu styczniu poza parafią zostaną odprawione Msze św. gregoriańskie, za + Bolesława Bugarę, które zostały wydzielone z Mszy św. zamawianych w czasie pogrzebu.

12.Z okazji kolędy ministranci rozdają informatory na temat działających w naszej diecezji wspólnot i stowarzyszeń.