ładowanie

Parafia pw. św. Marcina w Mogilnie Parafia pw. św. Marcina w Mogilnie Parafia pw. św. Marcina w Mogilnie Parafia pw. św. Marcina w Mogilnie Parafia pw. św. Marcina w Mogilnie
Strona na której jesteś jest oficjalną i jedyną stroną Parafii Św. Marcina Biskupa w Mogilnie.
Informujemy, że wszystkie dane które są opublikowane na parafialnej stronie internetowej, są umieszczane wyłącznie za zgodą osób zainteresowanych, albo na podstawie prawa.

IV Niedziela Zwykła-Ogłoszenia

1.Dzisiaj przed kościołem zbiórka do puszek dla ks. Pawła.

2.We wtorek wspomnienie św. Agaty. Poświęcenie wody, chleba i soli.

3.W środę wspomnienie św. Pawła Miki i towarzyszy. O 1630 Różaniec Papieski i Nowenna do MBNP.

4.W czwartek przypada I czwartek miesiąca z modlitwami za powołanych i o nowe powołania kapłańskie i zakonne.

5.W piątek od 1600 adoracja.

6.Składka z przyszłej niedzieli będzie przeznaczona na cele budowlane. Po Mszach św. zmiana tajemnic.

7.Składamy serdeczne „Bóg zapłać” za ofiary złożone na kościół:Z Posadowej: Barbarze i Wiesławowi. Z Mogilna: Marii i Leszkowi, Kazimierze i Stanisławowi, Bogumile i Krzysztofowi, Jolancie i Pawłowi, Marii i Wiesławowi.

8.Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej. Dla dzieci jest nowy „Promyczek dobra” , a dla dzieci młodszych „Mały Promyczek Dobra”. W środku są również niespodzianki.

9.Spotkania: We wtorek po Mszy św. wieczornej lektorzy. W środę po Mszy św. wieczornej ministranci i kandydaci na ministrantów. W czwartek o 1530 Krąg Misyjny. Na Msze wieczorną zapraszamy uczniów kl. III Gimnazjum i kl. VIII z rodzicami. W piątek o 1800 spotkanie grupy młodzieżowej.

10.We wtorek o 1400 Msza św. w intencji babci i dziadków z Posadowej, a następnie spotkanie w Domu Kultury w Mogilnie. Dyrekcja, nauczyciele i uczniowie serdecznie zapraszają.

11.W sobotę na godz. 1700 do Domu Kultury w Mogilnie strażacy zapraszają Druhów Strażaków, Orkiestrę i sympatyków, na Walne Zebranie Sprawozdawcze za rok 2018. Mile widziane mundury galowe.

do_gory