IV Niedziela Zwykła- Ogłoszenia

1. We wtorek wspomnienie św. Jana Bosko.
  2. W środę o 1630 Różaniec Papieski i Nowenna do MBNP.
  3. W czwartek święto Ofiarowania Pańskiego – Matki Bożej Gromnicznej. Światowy Dzień Życia Konsekrowanego. Msze św. o 630, 900 i 1700, z poświęceniem gromnic. Składka w tym dniu jest zakony klauzurowe.
  4. W piątek błogosławieństwo gardła i jabłek za wstawiennictwem św. Błażeja.
  5. W tym tygodniu przypada I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca z tradycyjnymi modlitwami. Zachęcamy do spowiedzi od początku tygodnia.
  6. Wyjazd do chorych od godz. 830. Od 1600 adoracja, o 2015 Msza św.
  7. W sobotę od 1600 nabożeństwo do Matki Bożej.
  8. W przyszłą niedzielę wspomnienie św. Agaty. Poświęcenie wody chleba i soli. Puszka dla ks. Pawła.
  9. W przyszłą niedzielę rozpoczniemy nabożeństwo czterdziestogodzinne.
  10. Składamy serdeczne „Bóg zapłać” tym, którzy złożyli ofiary na kościół: Z  Posadowej: Danuta i Stanisław Przychocki. Z Mogilna: Magdalena i Cezary Skowron, Lucyna i Ryszard Sułowicz. Z Koniuszowej: Jadwiga Tarnawa.
  11. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej.
  12. W czwartek o 1000 wyjazd dzieci z grup parafialnych na łyżwy.
  13. Od 31 stycznia poza parafią będą odprawiane Msze św. gregoriańskie za: + Stanisława Czerneckiego -3, za + Bogusławę Król – 5.
  14. Na prośbę rodziny pozostałe intencje pogrzebowe za + Cecylie Łacny zostały w całości przekazane księdzu z rodziny ks. Stanisławowi Kantorowi.
  15. Pod chórem jest wywieszona lista rodzin, które pod koniec roku i na początku tego roku złożyły ofiarę na sprzątanie za rok 2022.
  16. 7 lutego na Hali Widowiskowo-Sportowej w Korzennej od godz. 800 do 1300 odbędzie się akcja honorowego oddawania krwi oraz pozyskiwania potencjalnych dawców szpiku kostnego. Szczegóły na plakacie.
  17. Osoby, które zapisały się na wyjazd na pielgrzymkę do Medjugorie proszone są o wpłacenie do 15 lutego po 200 Euro zaliczki.
  18. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z konkursu szopek oraz Koncertu kolęd w wykonaniu Scholi parafialnej pod przewodnictwem ks. Damiana Siciarza.
  19. Wczoraj zmarł + Adam Głód z Koniuszowej. Jego duszę polećmy Panu Bogu.