II Niedziela Wielkanocna- Niedziela Miłosierdzia Bożego- Ogłoszenia

1.Rozpoczynamy Tydzień Miłosierdzia. Zmiana tajemnic różańcowych i niedziela budowlana. Przed kościołem zbiórka do puszek na Caritas Diecezji Tarnowskiej.

2.Dzisiaj popołudniu będzie otwarty kościół dla chętnych na prywatną modlitwę do Miłosierdzia Bożego.

3.W środę różaniec papieski i nowenna do MBNP.

4.W piątek od godziny 1700 do 2200

5.W sobotę od 1700 nabożeństwo do św. Ojca Pio.

6.Składamy serdeczne „Bóg zapłać” tym, którzy ostatnio złożyli ofiary na kościół i organy: Z Posadowej: Pewna rodzina, Wanda Baran, Bogusława i Jacek Filipowicz, Waleria Ruchała. Z Mogilna: Wanda Chronowska, Halina i Jan Damasiewicz, Alicja i Stanisław Damasiewicz, Agata i Henryk Kurcap, Franciszka i Józef Rola, Marian Zieleń, Andrzej Zieleń, Katarzyna Koszyk, Elżbieta i Marcin Gajdosz, Magdalena i Cezary Skowron. Z Koniuszowej: Józefa Zwolenik, Małgorzata i Rafał Bielak, Maria i Jan Bugara, Helena i Jan Mogilski, Agata i Jarosław Ogorzałek, Anna i Franciszek Kasprzyk, Krystyna i Józef Zwolenik, Danuta i Leszek Kogut, Marta i Dariusz Kiełbasa, Róża i Tomasz Kożuch, Beata i Janusz Poręba, Franciszek Sierotowicz, Barbara i Bogdan Fornagiel, Paweł Pogwizd.

7.W tym tygodniu pracowali lub złożyli ofiarę zamiast pracy: Łukasz Biskup, Paweł Pawłowski, Dariusz Damasiewicz, Augustyn Przychocki, Cezary Skowron, Michał Gajdosz, Marcin Gajdosz, Grzegorz Gajdosz, Henryk Kurcap, Katarzyna Koszyk, Robert Chronowski, Radosław Chronowski, Stanisław Damasiewicz, Stanisław Polański, Jan Damasiewicz. Serdecznie Wam dziękujemy.

8.Na ten tydzień do pracy jest proszony:

Poniedziałek: Mateusz Bochniarz, Marcin Szlag, Józef Filip, Szymon Szlag, Zofia Paciorek i Rafał Filip.

Wtorek: Jan Jarosz, Marcin Jarosz, Rafał Gargula, Marian Gadzina, Krzysztof Zwolenik i Jan Janusz.

Środa: Tadeusz Zwolenik, Sławomir Zwolenik, Jerzy Skowron, Piotr Ogorzałek, Sławomir Przybyło i Mieczysław Fornagiel.

Czwartek: ŁĄKI I GÓRKI; Wioleta Jeleńska, Piotr Pach, Robert Pach, Dariusz Jeliński, Grzegorz Fyda i Franciszek Bugara.

Piątek: Piotr Jeliński, Tadeusz Bacia, Jerzy Ruchała, Henryk Oleksy, Jan Filip i Józef Ogorzałek.

9.Pod chórem jest lista rodzin, które złożyły ofiarę na sprzątanie kościoła od początku roku do 10 kwietnia. Serdecznie za ofiary dziękujemy, a innych o nie prosimy.

10.Na początku kwietnia zmarła Maria Sovadinowa – z domu Kulig z Koniuszowej.