II Niedziela Adwentu-Ogłoszenia

1. Składka z dzisiejszej niedzieli jest przeznaczona na cele budowlane. Po Mszy św. zmiana tajemnic różańcowych.

2. Przed kościołem zbiórka do puszek jako nasza pomoc Kościołowi na Wschodzie.

3. W środę o 16:30 różaniec papieski i nowenna do MBNP.

4. W piątek wspomnienie Św. Łucji. W modlitwie pamiętajmy o naszej Ojczyźnie i ofiarach stanu wojennego. Od 16:00 adoracja.

5. W sobotę wspomnienie Św. Jana od Krzyża.

6. Zachęcamy do nabywania czasopism religijnych, zwłaszcza dla dzieci.

7. Można nabywać świece wigilijne i opłatki (duże świece- 15 zł, małe- 5 zł).

8. W piątek będzie wyjazd od chorych przed świętami. Prosimy zgłosić chętnych chorych w zakrystii, lub kancelarii. Pojedziemy tylko do zgłoszonych.

9. Spotkania: We wtorek po Mszy św. aspiranci i lektorzy. W środę po Mszy św. ministranci. W czwartek o 16:00 Krąg Misyjny. W piątek o godz. 19:00 grupa młodzieżowa. W sobotę o 9:00 DSM. O 10:00 scholka.

10. Od jutra do niedzieli będzie wystawiony kosz na dary, jako nasza pomoc dla rodzin potrzebujących. Można również składać ofiary pieniężne do św. Antoniego.

11. Zapraszamy do udziału w konkursie na najładniejszą szopkę bożonarodzeniową, wykonaną dowolną metodą. Termin do ostatnich rorat.

12. Składamy serdeczne „Bóg zapłać” za ofiary na kościół: Z Posadowej: Emilii, Małgorzacie i Zbigniewowi, Marii i Janowi, Marii i Janowi, Janowi, Zofii i Edwardowi, Władysławie, Czesławie i Janowi. Z Mogilna: Alinie, Annie, Wiktorii i Michałowi, Agacie i Henrykowi, Zuzannie i Danielowi, Wandzie i Stanisławowi, Sylwii i Pawłowi, Mirosławowi, Marii i Edwardowi, Józefie i Julianowi, Alicji i Stanisławowi, Helenie i Tadeuszowi, Zbigniewowi, Izabeli, Wiesławowi i Kindze, Grażynie i Bogdanowi, Magdalenie i Tobiaszowi, Zofii i Piotrowi. Z Koniuszowej: Lucynie i Hieronimowi, Kazimierze i Janowi, Annie i Józefowi, Sylwii i Kazimierzowi, Wiesławie i Franciszkowi, Marzenie i Wojciechowi, Lucynie, Leokadii, Józefie i Stanisławowi, Annie i Ryszardowi, Stanisławie, Zofii i Marcinowi, Iwonie i Piotrowi, Katarzynie i Dariuszowi, Renacie i Wiesławowi, Krystynie i Szczepanowi, Jadwidze i Dominikowi, Franciszkowi, Jadwidze i Jackowi, Elżbiecie i Krzysztofowi, Marii i Stanisławowi i rodzinie + Franciszka Sopalskiego.

13. W tym tygodniu pracowali w kościele, lub złożył ofiarę zamiast pracy: Paweł, Adam, Augustyn, Cezary, Michał, Marcin, Grzegorz, Dariusz, Henryk, Bogdan, Robert, Rafał, Jerzy, Stanisław, Stanisław, Jan, Michalina, Jan, Józef, Szymon, Jan, Marcin, Rafał i Krzysztof.

14. Na ten tydzień do pracy jest zaproszony(a):

Poniedziałek: Tadeusz, Sławomir, Jerzy, Piotr, Sławomir i Mieczysław.

Wtorek: ŁĄKI I GÓRKI: Wioleta, Robert, Piotr, Dariusz, Franciszek i Piotr.

Środa: Tadeusz, Jerzy, Henryk, Jan, Józef i Jan.

Czwartek: Jan, Marian, Piotr, Wiktoria, Wojciech i Stanisław.

Piątek: Henryk. MOGILNO PODLAS: Jan, Eugeniusz, Jan, Jerzy i Waleria.

15. Niektórzy nasi parafianie mają pragnienie, aby pogłębić znajomość Pisma św. Dlatego jest propozycja, aby w parafii obywały się spotkania z możliwością rozważania Pisma św. Na pierwsze spotkanie zapraszamy w przyszłą niedzielę po Mszy św. wieczornej w salce w kościele.
                  16. Teatr "DABAR" organizuje spektakl teatralny pt "(NIE) PRZYJĘTY". Szczegóły na plakatach i ich stronie.