II Niedziela Adwentu- Ogłoszenia

1. Dzisiaj przed kościołem zbiórka do puszek dla ks. Pawła.
  2. W środę wspomnienie św. Ambrożego. O godz. 1630 różaniec papieski i nowenna do MBNP.
  3. W czwartek Uroczystość Niepokalane Poczęcie NMP. Msze św. o godz. 630, 900 i 1700. W Nowym Sączu odpust, suma o 1800.
  4. W piątek od 1600
  5. Zachęcamy do nabywania czasopism religijnych. Dla dzieci jest nowy Promyczek Dobra, a dla przedszkolaków Mały Promyczek Dobra.
  6. Można nabywać świece wigilijne – duże 25 zł małe 9 zł.
  7. Składka z przyszłej niedzieli będzie przeznaczona na cele budowlane. Po Mszy św. zmiana tajemnic różańcowych, a przed kościołem puszka, jako nasza pomoc „Kościołowi na Wschodzie”.
  8. Spotkania: W środę dzieci z kl. III na Mszy św. wieczornej otrzymają medalik. W czwartek o 1600 Krąg Misyjny. W piątek młodzież o 1930. W sobotę o 845 scholka, 930 DSM.
  9. Składamy serdeczne „Bóg zapłać” tym, którzy ostatnio złożyli ofiary na kościół: Z Posadowej: Waleria Ruchała, Krystyna i Henryk Chronowscy. Z Mogilna: Maria Kita, Barbara i Piotr Filip. Z Koniuszowej: Teresa i Stanisław Wróbel, Maria Adamczyk, Danuta i Jerzy Janawa. Dziękujemy za ofiara od Kręgu Matki Bożej Szensztackiej Marty Bacii.
  10. W tym tygodniu złożyli ofiarę zamiast pracy: Piotr Orzechowski, Władysław Filip, Andrzej Górka, Antoni Michalik, Michał Filip, Piotr Filip, Rafał Sekuła, Jan Filip, Marcin Zwolenik, Adam Ogorzałek, Andrzej Tarasek, Jan Jeleń, Bolesław Jachowicz, Mirosław Hotloś, Artur Stawiarski, Szymon Gumulak, Jan Przychocki, Janusz Jaworski, Stanisław Przychocki, Piotr Pałubiak, Dawid Kita, Krzysztof Kita, Narcyz Kita, Anna Kita, Andrzej Kita, Rafał Bacia, Karol Sułowicz. Składamy Wam serdeczne „Bóg zapłać”.
  11. Na ten tydzień do pracy jest zaproszony.
Poniedziałek: Stanisław Średniawski, Helena Konicka, Tomasz Sułowicz, Andrzej Siedlarz, Joanna Sułowicz  i Adam Ząber.
Wtorek: Stanisław Ząber, Witold Pawłowski, Piotr Wierzbicki, Edward Dwojak, Antoni Stypuła i Adam Sułowicz.
Środa: Krzysztof Siedlarz, Dariusz Kita, Maciej Kubiak, Stanisław Faron, Łukasz Pawłowski i Marek Jeliński.
Piątek: Wioletta Stawiarska, Mariusz Fyda, Józef Jeliński, Grażyna Matyjaszek, Alicja Jędrusik i Sylwester Stypuła.
  1. W sobotę planujemy roznoszenie opłatków. Jeżeli ktoś potrzebuje wcześniej można je nabyć u Pana Kościelnego.
  2. Prośba, aby nie blokować wjazdu na plac kościelny, bo jest problem z dowozem drożdżówek.