Chrzest Pański-Ogłoszenia

1.Wspominając chrzest Pana Jezusa w Jordanie, dziękujmy Panu Bogu za łaskę naszego chrztu św. przez, który została nam otwarta droga do zbawienia.

2.Dzisiaj niedziela budowlana. Bóg zapłać za Wasze ofiary. Po Mszach św. zmiana tajemnic różańcowych.

3.W środę 1630 różaniec papieski i nowenna do MBNP.

4.W czwartek wspomnienie św. Antoniego Opata.
Jest to również Dzień Judaizmu w Kościele Katolickim w Polsce.

5.W piątek również rozpoczniemy Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan.
Od godz. 1600 adoracja Najświętszego Sakramentu.

6.W sobotę wspomnienie św. Józefa, Sebastiana Pelczara. Od godz. 1600 nabożeństwo do Św. Ojca Pio.

7.Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej.

8.Składamy serdeczne „Bóg zapłać” za ofiary na kościół:
Z Posadowej: Halinie i Krzysztofowi, Emilii.
Z Mogilna: Barbarze i Józefowi, Grażynie i Bogdanowi, Monice i Krzysztofowi. Z Koniuszowej: Halinie i Franciszkowi, Marii i Janowi, Annie i Franciszkowi, Monice i Kacprowi, Józefie i Józefowi, Józefie i pewnej rodzinie. Z Łęki: Barbarze. Dziękujemy również za ofiary za dwie dniówki.

9.Serdecznie dziękujemy za życzliwe przyjęcie nas z okazji kolędy i za wszystkie złożone ofiary ministrantom i kapłanom.

10.Dyrekcja i społeczność szkoły w Koniuszowej zaprasza dzisiaj na spotkanie z okazji zbliżającego się Dnia Babci i Dziadka do szkoły, na solę gimnastyczną w Koniuszowej. Rozpocznie się ono Mszą św. o godz. 1400. Nie będzie Mszy św. w kaplicy.

11.Od 14 stycznia będą odprawiane poza parafią Msze św. gregoriańskie za + Jana Szlaga, zamówione przez osobę z poza parafii.

12.Pod chórem zostały umieszczone listy rodzin, które złożyły ofiary na sprzątanie (część IV od 04.11.2018 do 31.12.2018 i w ostatnich dniach za rok 2018). W razie nieścisłości, prosimy o ich zgłoszenie, a wszystkim ofiarodawcom składamy „Bóg zapłać”.