III Niedziela Wielkanocna-Ogłoszenia

1.Dzisiaj wyrażamy wdzięczność Panu Bogu za dar I Komunii świętej, która stanie się udziałem 26 dzieci z kl. III.

2.W poniedziałek święto św. Apostołów Filipa i Jakuba.

3.W środę Uroczystość Św. Stanisława Biskupa i Męczennika – Głównego Patrona Polski. O 1730 różaniec papieski.

4.W piątek od 1700 adoracja Najświętszego Sakramentu.

5.W przyszłą niedzielę zmiana tajemnic różańcowych i niedziela budowlana.

6.Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej.

7.Spotkania: We wtorek po Mszy św. Lektorzy, w środę po Mszy św. Ministranci. We czwartek, wyjątkowo po Mszy św. Krąg Misyjny.

8.Składamy serdeczne „Bóg zapłać” za ofiary złożone na kościół: Z Posadowej: Zofii i Edwardowi. Z Mogilna: Zofii i Czesławowi, Renacie i Szymonowi i pewnej rodzinie. Z Koniuszowej: Justynie i Marcinowi, Agacie i Janowi.

9.W tym tygodniu pracowali, lub złożyli ofiarę zamiast pracy: Jan, Marek, Rafał, Marcin, Józef, Marek, Felicjan, Paweł, Łukasz, Zenon, Aleksander, Marek, Franciszek, Krzysztof, Maria, Leokadia, Andrzej i Jan. Serdecznie dziękujemy.

10.W tym tydzień zapraszamy do pracy:

Poniedziałek: Leszka, Piotra, Wojciecha, Stanisława, Mirosława i Marka.

Wtorek: Gerarda, Jana, Tomasza, Pawła, Tomasza i Józefa.

Środa: Jerzego, Mariana, Jana, Edytę, Teresę i Czesława.

Czwartek: Franciszka, Bogusława, Józefa, KONIUSZOWA OD PASZUNA: Stanisławę, Bogumiłę i Krystiana.

Piątek: Bogdana, Dariusza, Andrzeja, Mariusza, Roberta i Ryszarda.

11.Można się zapisywać na wyjazd do Kobylanki na Saletyńskie Dni Dzieci, które będą w połowie czerwca. Wyjazd dla dzieci od kl. IV do VII.