Poniedziałek Wielkanocny-Ogłoszenia

1.Dzisiaj przeżywamy drugi dzień Świąt Wielkanocnych. Składka przeznaczona jest na KUL i UJPII.

2.W środę o 1730 różaniec papieski i nowenna do M.B.N.P.

3.W czwartek o 1800 procesja z modlitwami o urodzaje z okazji św. Marka Ewangelisty, a po niej Msza św.

4.W piątek adoracja od 1700 do 2200.

5.Najbliższa niedziela „Biała”, czyli Uroczystość Miłosierdzia Bożego – Diecezjalny Dzień „Caritas”. W kościele w Polsce rozpocznie się 75 Tydzień Miłosierdzia. Ofiary złożone do puszek będą przeznaczona na pomoc dla rodzin poszkodowanych przez wichury w naszej diecezji.

6.Zachęcamy do nabywania Gościa Niedzielnego i innych czasopism religijnych.

7.W piątek z okazji oktawy nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

8.Składamy serdeczne „Bóg zapłać” za ofiary na kościół: Z Posadowej: Emilii Sułowicz, Elżbiecie i Janowi Filipom. Mogilna: Józefowi Filipowi, Agnieszce i Pawłowi Jelińskim, Natalii i Marcinowi Zającom.

9.Parafia św. Małgorzaty w Nowym Sączu zaprasza na Seminarium Odnowy Wiary. Szczegóły na plakacie.

10.Spotkania: W środę na Msze wieczorną zapraszamy dzieci z kl. III z rodzicami. Po Mszy św. wieczornej ministranci. We czwartek o 1630 Krąg Misyjny. W piątek o 1900 grupa młodzieżowa. W sobotę o 900 DSM.

11.W tym tygodniu pracowali, lub złożyli ofiarę: Józef, Piotr, Dominik, Marcin, Lucyna, Zbigniew, Adam, Marian, Krystyna, Janina, Andrzej, Eugeniusz, Stanisław i Grzegorz. Serdecznie im dziękujemy.

12.Na ten tydzień zapraszamy:

Wtorek: MOSTKI: Andrzeja, Roberta, Krystynę, Eugeniusza, Marka i Piotra.

Środa: Jacka, Józefa, Jana, Stanisława, Rafała i Marcina.

Czwartek: Adama, Mirosława, Huberta, Józefa, Jerzego i Dariusza.

Piątek: Wiesława, Pawła, Arkadiusza. PÓŁROLKI: Marka, Felicjana  i Józefa.

13.Na parafialnej stronie internetowej jest list od Ojca Andrzeja z Mozambiku.