IV Niedziela Wielkiego Postu-Ogłoszenia

1.Dzisiejsza składka jest przeznaczona jako nasza pomoc dla Ojca Andrzeja i dla tych w śród których pracuje. Dziękujemy uczestnikom pielgrzymki do Oświęcimia za wsparcie finansowe dla Ojca Andrzeja.

2.Od jutra Msza św. Wieczorem o godz. 1800.

3.We wtorek o 1720 spowiedź dla kandydatów do bierzmowania i ich rodzin. Będzie obcy kapłan.

4.W środę o 1730 różaniec papieski i nowenna do MBNP.

5.W tym tygodniu przypada I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca z tradycyjnymi nabożeństwami. Wyjazd do chorych od godz. 1400.

6.W czwartek o godz. 1800 nasza młodzież i młodzież z parafii Mystków w naszym kościele przyjmie Sakrament Bierzmowania. Otoczmy ich  naszą modlitwą.

7.W piątek Droga Krzyżowa dla dzieci o 1700, o 1800 i o 2000 prowadzona przez młodzież.

8.W sobotę o 1700 nabożeństwo do Niepokalanego Serca Maryi.

9.W przyszłą niedzielę w czasie Gorzkich Żali składka na kwiaty do Ciemnicy i Grobu Pańskiego.

10.Można nabywać baranki wielkanocne i paschały rozprowadzane przez Caritas.

11.Zachęcamy do nabywania Gościa Niedzielnego. Dla dzieci jest nowy Promyczek Dobra i Mały Promyczek dla przedszkolaków.

12.Zachęcamy do przygotowania palm wielkanocnych. Jak co roku będzie organizowany konkurs na najpiękniejszą palmę.

13.Spotkania: We wtorek po Mszy wieczornej lektorzy. W środę po Mszy wieczornej ministranci. W sobotę o 900DSM.

14.Składamy serdeczne „Bóg zapłać” za ofiary na kościół: Z Posadowej: Małgorzacie. Z Mogilna: Justynie i Jerzemu, Marii i Janowi, Marii, Paulinie i Dariuszowi, Ewie i Markowi. Z Koniuszowej: Danucie i Józefowi.

15.Dziękujemy za ofiarowanie dębów na ławki: Z Mogilna: dwóm rodzinom. Z Koniuszowej: Grażynie i Dariuszowi i jednej rodzinie.

16.OSP w Korzennej zaprasza wszystkich chętnych do udziału w akcji honorowego oddawania krwi w przyszłą niedziele, w budynku OSP w Korzennej w godz. 900-1400. Co najmniej 48 godz. przed oddaniem krwi prosimy nie spożywać tłustych potraw.

17.Państwowe Centrum Pomocy Rodzinie w Tarnowie poszukuje kandydatów ma rodziny zastępcze.

18.W przyszłą niedziele jest planowany kiermasz świąteczny na którym będzie można nabyć palmy, ozdoby świąteczne i ciasta.

19.Od dzisiaj iw miesiącu kwietniu, poza parafią będą odprawiane Msze św. Gregoriańskie wydzielone z intencji zamawianych w czasie pogrzebów za + Helenę Filipowicz, +Jana Szlaga i + Adolfa Mokrzyckiego. Wykaz intencji pod chórem i na parafialnej stronie internetowej.

20.Dzisiaj o 1800 spotkanie Parafialnego Zespołu Synodalnego. Serdecznie zapraszamy.