II Niedziela Wielkiego Postu-Ogłoszenia

1.Dzisiaj zbiórka do puszek na Fundusz Misyjny.

2.We wtorek Uroczystość Św. Józefa, Oblubieńca NMP.

3.W środę o godz. 1630 różaniec papieski i nowenna do MBNP.

4.W piątek Drogi Krzyżowe o godz. 1600 dla dzieci, o 1700 i o 2000 prowadzona przez młodzież.

5.Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej. Dla dzieci jest nowy Mały Gość Niedzielny.

6.Można nabywać baranki wielkanocne i paschały rozprowadzane przez Caritas.

7.Spotkania: We wtorek po Mszy św. wieczornej lektorzy. W środę po Mszy św. wieczornej ministranci. W czwartek o 1530 Krąg Misyjny. W sobotę o 900 DSM.

8.Składamy serdeczne „Bóg zapłać” za ofiary na kościół: Z Mogilna: Justynie i Jerzemu, Alicji i Edwardowi i Marii. Dziękujemy również za ofiarowanie dęba na ławki: Z Mogilna: Wandzie i Tadeuszowi.

9.W ramach Modlitw o Trzeźwość Narodu jest organizowana pielgrzymka do Oświęcimia na Drogę Krzyżową. Wyjazd z Mogilna w sobotę - 23 marca, o 600. Zapisy w zakrystii do środy włącznie. Pozostało 16 miejsc.