I Niedziela Wielkiego Postu-Ogłoszenia

1.Dzisiejsza niedziela budowlana. Po Mszach św. zmiana tajemnic różańcowych.

2.W środę o 1630 różaniec papieski i nowenna do MBNP.

3.W piątek Droga Krzyżowa dla dzieci o 1600, o 1700 i o 2000 prowadzona przez młodzież.

4.W sobotę o 1600 nabożeństwo do Św. Ojca Pio.

5.W przyszłą niedzielę zbiórka do puszek na Ogólnopolski Fundusz Misyjny.

6.Można nabywać baranki wielkanocne i paschały rozprowadzane przez Caritas.

7.Zachęcamy do nabywania czasopism religijnych.

8.Spotkania: We wtorek po Mszy wieczornej lektorzy. W środę po Mszy wieczornej ministranci. w czwartek o 1530 Krąg Misyjny. W piątek o 1900 grupa młodzieżowa.

9.Składamy serdeczne „Bóg zapłać” za ofiary na kościół: Z Posadowej: Adamowi. Z Mogilna: Monice i Stanisławowi. Z Koniuszowej: pewnej rodzinie.

10.Dzisiaj zebrania wiejskie: o 1000 Dom Kultury w Mogilnie, o 1300 Szkoła w Posadowej, o 1500 Szkoła w Koniuszowej.

11.We wtorek po Mszy św. wieczornej w Domu Kultury w Mogilnie spotkanie rodziców kandydatów do bierzmowania, na prośbę rodziców.

12.Pod chórem są ulotki z numerem konta jako darowizna 1% na rehabilitację Patryka Chronowskiego.