V Niedziela Zwykła-Ogłoszenia

1.W dzisiejszą niedzielę składka przeznaczona jest na cele budowlane. Po Mszy św. zmiana tajemnic różańcowych.

2.W środę o 1630 różaniec papieski i nowenna do MBNP.

3.W czwartek święto Św. Cyryla i Metodego, patronów Europy.

4.W piątek od godz. 1600 adoracja.

5.W sobotę od godz. 1600 Nabożeństwo do Św. Ojca Pio.

6.W przyszłą niedzielę składka na Seminarium Duchowne w Tarnowie.

7.Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej. Jest nowe „Miłujcie się”.

8.Spotkania: We wtorek po Mszy św. wieczornej lektorzy. W środę po Mszy św. wieczornej ministranci i kandydaci na ministrantów. W czwartek o 1530 Krąg Misyjny. W piątek o 1800 spotkanie grupy młodzieżowej.

9.Biskupi tarnowscy zachęcają do przekazania 1% na Caritas Tarnowski. Pod chórem ulotki z numerem KRSu.

10.Składamy serdeczne „Bóg zapłać” za ofiary na kościół: Z Mogilna: Barbarze i Czesławowi. Z Koniuszowej: Urszuli i Marianowi. Dziękujemy za ofiarowanie dębów: Józefie i Stanisławowi i rodz. Wandy. Na kolejnych ofiarodawców czekamy.

11.Rekolekcje wielkopostne w naszej parafii rozpoczniemy od 3 do 6 marca. Zachęcamy do modlitwy o owocne ich przeżycie.

12.W przyszłą niedzielę już rozpoczniemy nabożeństwo czterdziestogodzinne. Adoracja Najświętszego Sakramentu po Mszach św. i po południu od godz.1500.

13.Od 15 lutego będą odprawianie poza parafią Msze św. gregoriańskie za śp. + Mieczysława Matyjaszka, wydzielone z Mszy św. zamawianych w czasie pogrzebu. Wykaz Mszy pod chórem i na stronie internetowej.