UROCZYSTOŚĆ OBJAWIENIA PAŃSKIEGO

1.Dzisiejsze ofiary na tace są przeznaczone na cele misyjne.

2.Przed kościołem zbiórka do puszek dla ks. Pawła.

3.W środę o 1630 różaniec papieski i nowenna do M.B.N.P.

4.W piątek od godz. 1600 adoracja Najświętszego Sakramentu.

5.W przyszłą niedzielę przypada Uroczystość Chrztu Pańskiego. Niedziela budowlana. Po Mszy św. zmiana tajemnic różańcowych.

6.Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej. Dla dzieci jest nowy Promyczek Dobra oraz Mały Promyczek Dobra dla przedszkolaków.

7.W czwartek o godz. 1800 spotkanie opłatkowe grupy młodzieżowej.

8.Składamy serdeczne „Bóg zapłać” za ofiary na kościół: Z Posadowej: Małgorzacie i Pawłowi, Marii i Janowi, Helenie i Franciszkowi. Z Mogilna: Agnieszce i Markowi, Zofii i Piotrowi. Z Koniuszowej: Ewie Adamowi, Marii i Władysławowi, Bogumile i Bogdanowi, Agacie i Sławomirowi, Antoninie i Stanisławowi, Teresie i Stanisławowi i pewnej rodzinie. Z Boguszowej: Dorocie i Tadeuszowi.

9.Ofiarę zamiast pracy złożyli: Łukasz, Jarosław i Sławomir. Serdecznie im dziękujemy.