XXXIV Niedziela Zwykła-Ogłoszenia

1.Dzisiaj przypada Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata. Za chwilę odmówimy Litanię do Serca Pana Jezusa i Akt Poświęcenia się Bożemu Sercu. Za odmówienie tych modlitw i wypełnienie pozostałych warunków można zyskać odpust zupełny.

2.W środę o 1700 nowenna do MBNP.

3.W piątek Święto Św. Andrzeja Apostoła. Od 1600 W Siedlcach odpust. Suma o godz. 1700.

4.W tym tygodniu przypada I sobota miesiąca. Od 17 nabożeństwo do Matki Bożej.

5.Najbliższa niedziela to Pierwsza Niedziela Adwentu. Rozpoczniemy Nowy Rok Liturgiczny. Puszka dla ks. Pawła.

6.Zachęcamy do zakupu czasopism religijnych. Dla dzieci jest nowy „Mały Gość Niedzielny”. Jako dodatek jest lampion na roraty.

7.Spotkania: We wtorek po Mszy św. lektorzy. W środę po Mszy św. ministranci i kandydaci na ministrantów. W czwartek o 1600 Krąg Misyjny. W piątek na godz. 1800 grupa młodzieżowa. W sobotę o 900 DSM.

8.Składamy serdeczne „Bóg Zapłać” za ofiarę na kościół: Z Koniuszowej: Wiktorii i Janowi.

9.W tym tygodniu złożyli ofiarę zamiast pracy: Jan Fyda i Szczepan. Serdecznie im dziękujemy.

10.Serdecznie dziękujemy za życzliwe przyjęcie dzieci i młodzieży z opłatkami, za złożone ofiary i tym dzieciom i młodzieży, którzy chcieli pójść. Jeżeli kogoś w domu nie było, lub został ktoś opuszczony, to można nabywać opłatki przy gazetach, lub w zakrystii.

11.W miesiącu grudniu będą odprawiane poza parafią Msze św. gregoriańskie za + Helenę Poręba, które zostały wydzielone z Mszy zamawianych w czasie pogrzebu.

12.W piątek – 30 listopada po Mszy św. wieczornej, w Domu Kultury w Mogilnie odbędzie się spotkanie z policjantami Komendy Miejskiej w Nowym Sączu. Tematy spotkania to między innymi: jak nie dać się oszukać, oraz jak ważne jest noszenie odblasków. Wszystkich zapraszamy.

13.Po długich oczekiwaniach doczekaliśmy się nowego konfesjonału. Mam nadzieję, że dla wielu poprawi się komfort spowiadania. Pozostałe jeszcze drobne elementy do uzupełnienia. Wejście dla penitentów od strony ściany. Czerwona lampka po prawej stronie będzie oznaką, że konfesjonał jest zajęty.