XXXII Niedziela Zwykła-Ogłoszenia

1.Dzisiaj w naszej wspólnocie przeżywamy radosną uroczystość odpustową ku czci naszego patrona św. Marcina Bpa. Po Mszy św. zmiana tajemnic różańcowych. Jest to również niedziela budowlana. Serdecznie dziękujemy za Wasze ofiary.

2.W poniedziałek wspomnienie Św. Jozafata.

3.W wtorek wspomnienie św. Benedykta, Jana, Izaaka i Krystyna. Pierwszych polskich męczenników.

4.W środę o 1700 nowenna do MBNP.

5.W piątek od 1600 adoracja Najświętszego Sakramentu.

6.W sobotę wspomnienie Św. Elżbiety Węgierskiej.

7.W przyszła niedzielę będziemy w Kościele przeżywać Światowy Dzień Ubogich. Będzie można nabywać „chlebki miłosierdzia”, złożone ofiary zostaną przeznaczone na pomoc dla potrzebujących.

8.Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej. W Gościu Niedzielnym jest specjalna wkładka poświęcona 100 Rocznicy Odzyskania Niepodległości. Dla dzieci jest nowy Promyczek Dobra, a dla przedszkolaków Mały Promyczek Dobra.

9.Spotkania: We wtorek po Mszy św. lektorzy. W środę po Mszy św. ministranci i kandydaci na ministrantów. W czwartek o 1600 Krąg Misyjny grupa młodsza. W piątek na godz. 2000 zapraszamy wszystką młodzież, a szczególnie przygotowującą się do sakramentu bierzmowania na Drogę Krzyżową o bł. Karolinie Kózkównie. W sobotę o 900 DSM.

10.Składamy serdeczne „Bóg zapłać” za ofiary na kościół: Z Koniuszowej: Irenie i Kazimierzowi, Małgorzacie i Jackowi. Pani Helenie dziękujemy za ufundowanie ornatu Św. Marcina

11.W tym tygodniu złożyli ofiarę zamiast pracy: Andrzej, Marian, Jacek, Eugeniusz, Halina, Krystyna, Andrzej, Adam i Stanisław. Składamy im serdeczne „Bóg zapłać”.

12.W przyszłą niedzielę o godz. 1900 odbędzie się spotkanie Parafialnego Zespołu Synodalnego. Serdecznie zapraszamy wszystkich członków.

13.W kościele w parafii pw. Matki Bożej Bolesnej w Nowym Sączu 13 listopada o godz. 1800 odbędzie się koncert Macieja Miecznikowskiego „WYŚPIEWAĆ  100 LAT NIEPODLEGŁOŚCI", natomiast 15 listopada we czwartek w Bazylice św. Małgorzaty w Nowym Sączu  po Mszy św. o godz. 18:00, odbędzie się koncert 9 chórów szkół muzycznych pt. „Dla Niepodległej”.

14.Teatr Dabar zaprasza na sztukę pt. „Próba życia”. Występy w sobotę o godz. 1800 i w niedzielę o godz. 1730 w Domu Kultury w Mogilnie. Niedzielny występ będzie dedykowany Patrykowi Chronowskiemu. Aktorzy serdecznie zapraszają