ładowanie

Parafia pw. św. Marcina w Mogilnie Parafia pw. św. Marcina w Mogilnie Parafia pw. św. Marcina w Mogilnie Parafia pw. św. Marcina w Mogilnie Parafia pw. św. Marcina w Mogilnie
Strona na której jesteś jest oficjalną i jedyną stroną Parafii Św. Marcina Biskupa w Mogilnie.
Informujemy, że wszystkie dane które są opublikowane na parafialnej stronie internetowej, są umieszczane wyłącznie za zgodą osób zainteresowanych, albo na podstawie prawa.

XXXI Niedziela Zwykła-Ogłoszenia

1.W środę nowenna do MBNP.

2.W piątek Święto Rocznicy Poświęcenia Bazyliki Lateranejskiej.

3.W sobotę wspomnienie Św. Leona Wielkiego.

4.W niedzielę w naszej wspólnocie parafialnej będziemy przeżywać Uroczystość odpustową ku czci Św. Marcina. Msze św. o godz. 700, 900, 1100 – suma i 1600. Prosimy o przygotowanie feretronów.

5.W czasie odpustu młodzież będzie prowadziła sprzedaż cukierków.

6.W przyszłą niedzielę zmiana tajemnic różańcowych. Niedziela budowlana.

7.Spotkania: We wtorek po Mszy św. lektorzy. W środę po Mszy św. ministranci i kandydaci na ministrantów. W czwartek o 1600 Krąg Misyjny grupa młodsza. W piątek młodzież o 1830. W sobotę o 900 DSM.

8.Rektor WSD w Tarnowie serdecznie dziękuje za ofiary złożone na Seminarium podczas kwesty na cmentarzu.

9.Składamy serdeczne „Bóg zapłać” za ofiary na kościół: Z Posadowej: Danuta i Andrzejowi, Walerii. Z Mogilna: Barbarze i Henrykowi, Bogumile i Krzysztofowi.

10.W tym tygodniu pracowali, lub złożyli ofiarę zamiast pracy: Jan, Stefan, Jan, Stanisław, Daniel, Jerzy, Zdzisław, Halina, Marian, Barbara, Alfred, Leszek, Krzysztof, Tadeusz, Adam i Tadeusz. Składamy im serdeczne „Bóg zapłać”.

11.Pod chórem zostały umieszczone listy rodzin, które złożyły ofiary na sprzątanie kościoła i kwiaty - część III od 01.08. do 03.11. 2018. Wszystkim ofiarodawcom składamy serdeczne „Bóg zapłać”, a innych prosimy o ofiary. W razie nieścisłości, prosimy o ich zgłoszenie.

12.W dalszym ciągu można jeszcze składać kartki z wypominkami.

13.10 listopada - tj. w sobotę od godz. 900 do 1200 w szkole Podstawowej w Mogilnie odbędzie się kiermasz ciast, chleba i innych smakołyków. Organizowany jest przez Radę Rodziców z Mogilna. Zebrane środki zostaną przeznaczone na leczenie Patryka Chronowskiego. Organizatorzy serdecznie zapraszają i oczekują na liczne przybycie.

do_gory