XXIX Niedziela Zwykła-Ogłoszenia

1.Rozpoczynamy w Kościele Tydzień Misyjny. Dzisiejsza składka na cele misyjne.

2.W poniedziałek wspomnienie Św. Jana Pawła II.

3.W środę o 1630 różaniec papieski.

4.W piątek od 1600 adoracja.

5.Zachęcamy do jak najliczniejszego uczestnictwa w nabożeństwach różańcowych.

6.Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej. Jest nowe „Miłujcie się”.

7.Zebrania: We wtorek po Mszy św. lektorzy. W środę po Mszy św. ministranci i kandydaci na ministrantów. W czwartek o 1600 Krąg Misyjny grupa młodsza. W piątek młodzież o 1830. W sobotę o 900 DSM.

8.Składamy serdeczne „Bóg zapłać”, za ofiary złożone na kościół: Z Posadowej: Emilii, Halinie i Tadeuszowi, Ewie i Adamowi, Alfredzie i Ferdynandowi. Z Mogilna: Marii. Z Koniuszowej: Bogumile i Bogdanowi.

9.W tym tygodniu pracowali, lub złożyli ofiarę zamiast pracy: Łukasz, Alojzy, Zbigniew, Stanisław, Kazimierz, Józef, Józef, Tadeusz, Stefan, Mirosław, Henryk, Adam, Mirosław, Mateusz, Franciszek, Robert, Bogdan, Ryszard, Maria, Jan i Henryk. Składamy im serdeczne „Bóg zapłać”.

10.Na ten tydzień zapraszamy:

Poniedziałek: Marka, Krystynę, Tomasza, Zdzisława, Agatę i Krystiana.

Wtorek: Stanisława, Daniela, Pawła, Halinę, Mariana i Edwarda.

Środa: Janusza, Ryszarda, Jana, Andrzeja, Barbarę i Andrzeja.

Czwartek: Lesława, Józefa, Jana, Krzysztofa, Alfreda i Halinę.

Piątek: Mariusza, Macieja. KRETÓWKI: Jacka, Leszka, Romana i Daniela.

11.3 listopada jest organizowana z Korzennej pielgrzymka do Kalwarii Zebrzydowskiej na Dróżki za zmarłych. Można się zapisywać. Wyjazd o 530 z Korzennej.

12.Można składać w zakrystii kartki z wypominkami.

13.Rodzina Patryka Chronowskiego składa serdeczne „Bóg zapłać” za ofiary złożone na jego leczenie.

14.Dzisiaj w naszej Ojczyźnie odbywają się wybory. Uczestnictwo w nich potraktujmy jako nasz patriotyczny obowiązek z okazji 100-etnej rocznicy odzyskania niepodległości. Mieszkańcy Mogilna i Posadowej Mogilskiej głosują Domu Kultury.

15.W przyszłą niedziele na godz. 1900 zapraszam Radę Parafialną, Nadzwyczajnych Szafarzy Komunii św. i pozostałych członków Parafialnego Zespołu Synodalnego, na  kolejne spotkanie.